אתם עושים משלוחים?

 

שאלות ותשובות

כן, כמעט בכל הארץ, בעזרת חברות משלוחים חיצוניות עם קטנועים וכלי רכב ממוזגים. 

 

לפני שאתם מזמינים באתר וודאו שמועדי המשלוחים שלנו מתאימים לכם.  

מתי השוקולד שהזמנתי יגיע?

 

משלוחים לאזור המרכז - משלוחים לאזור המרכז שהוזמנו בימי חול עד השעה 11:00 יישלחו באותו יום, ואם הוזמנו מאוחר יותר הם יישלחו ביום העסקים הבא. שעת המסירה היא בדרך כלל בין השעות 12:00-17:00.

משלוחים לרמת השרון והרצליה העיר - משלוחים לרמת השרון והרצליה העיר שהוזמנו עד 15:00 יישלחו באותו יום. לפעמים ניתן לבצע משלוחים באזורים אלה גם בשעות מאוחרות יותר, התקשרו אלינו כדי לבדוק אם אפשרי.

משלוחים מחוץ לאזור המרכז - משלוחים מחוץ לאזור המרכז שהוזמנו בימים א'-ד' עד השעה 13:00 יישלחו ביום העסקים הבא, ואם הוזמנו מאוחר יותר הם יישלחו לאחר שני ימי עסקים. שעת המסירה היא בדרך כלל בין השעות 9:00-16:00. משלוחים מחוץ לאזור המרכז שהוזמנו ביום רביעי לאחר השעה 13:30 יימסרו רק ביום ב' שלאחר מכן.

משלוחים יוצאים רק לאחר תיאום טלפוני עם מקבל/ת המשלוח. 

 

במקום קריר ויבש, בטמפרטורה שבין 15 ל - 20 מעלות צלזיוס.

איפה בעצם הבעיה? מצד אחד - יש לשמור שוקולד במקום קריר ויבש בין 15-20 מעלות ואוייביו המושבעים הם החום והלחות, נתונים התחלתיים שלא מתקיימים בארצנו הלוהטת החל מחודש מרץ ועד חודש דצמבר... מצד שני - טמפרטורת מקרר ביתי, של 4 מעלות, היא קרה מדי לשוקולד, ושוקולד שייאכל בטמפרטורה זו יהיה נוקשה מדי. בנוסף, אם נשמור שוקולד במקרר ונוציא אותו לטמפרטורת חדר במטרה להתחמם  הוא יתחיל תוך שניות  ל"הזיע" כתוצאה מעיבוי, והנה שוב אותה בעיית לחות.

 

הפתרון למי שיש מקרר יינות או מיזוג 24 שעות ביממה: במקרר יינות או בחדר ממוזג 24 שעות ביממה. 

 

הפתרון לכל היתר: מומלץ לעטוף את השוקולד בניילון נצמד בשתיים-שלוש שכבות ולהכניס למקרר. כשעה - שעתיים לפני שרוצים לאכול את השוקולד מוציאים אותו, מבלי להסיר את הניילון הנצמד. בדיוק כמו בקבוק מים שיצא מהמקרר, הקופסה "תזיע" אבל טיפות המים שנוצרו בתהליך העיבוי ייאספו על גבי הניילון, ולא על השוקולד. כעבור כשעתיים (תלוי בגודל השוקולד) השוקולד יהיה בטמפרטורת החדר (גם כאן הכוונה חדר ממוזג), מבלי שהמרקם והטעם שלו נפגמו.  

איך שומרים את השוקולד? במקרר?!?

 

שוקולד שלא יישמר בתנאי טמפרטורה ולחות הולמים (מקום קריר ויבש בין 15-22 מעלות), או יעבור שינוי לחות או טמפרטורה מהירים יעלה סימנים לבנבנים, והמרקם והטעם שלו ייפגמו דרמטית. אנחנו ממליצים לא לאכול אותו כי חוויית השוקולד שלכם תיפגם משמעותית. אבל שוקולד כזה הוא לא מקולקל ובדרך כלל עדיין יהיה מצוין כשהוא מומס או משולב במתכוני עוגות וקינוחים.

ואם אני לא אשמור את השוקולד במזגן או לפי הוראות הקירור?

 

אתם עושים הזמנות מיוחדות? אירועים? שוקולד בטעמים לפי הזמנה?

כן,כמובן! צרו איתנו קשר באימייל או טלפון בכל שאלה בנושא אירועים והזמנות מיוחדות.

מה הכשרות שלכם?

כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי בהשגחת רבנות רמת השרון. לחצו כאן למעבר לאתר רבנות רמת השרון.

שאלות ותשובות
משלוחים
אחסון בימי הקיץ
הזמנות מיוחדות