אחסון וקרור

משלוחי שוקולד ברמת השרון (25 ש"ח) הרצליה ושכונות צפון תל אביב (35 ש"ח)

ניתן להזמין משלוחי שוקולד בימים א'-ו' עד השעה 14:00 למסירה באותו יום. משלוחים שבוצעו לאחר מכן יימסרו למחרת.

ניתן לבדוק איתנו טלפונית 077-2060566 או בווטסאפ 058-5333675 אפשרות מסירה באותו יום בשעה מאוחרת יותר.

מחיר המשלוח 25 (רמהש והרצליה העיר), 35 (פיתוח ושכונות צפון ת"א)

משלוחי שוקולד באזור המרכז (לא כולל נתניה בצפון, ראשל"צ בדרום וראש העין במזרח) (49 ש"ח)

ניתן להזמין באתר בימים א-ה עד השעה 11:00 למסירה באותו יום. 

הזמנה בשעה מאוחרת יותר לאותו יום תימסר ביום העסקים הבא.

ניתן ליצור קשר טלפונית 077-2060566 או בווטסאפ 058-5333675 לבדיקת היתכנות מסירה

גם בהזמנה בשעה מאוחרת יותר ובימי שישי וערבי חג.

משלוחי שוקולד בשאר חלקי הארץ כולל קלקר וקרחום ג'ל לשמירה על טמפרטורה מתאימה לשוקולד (75 ש"ח)

ניתן להזמין בימים א,-ד' עד השעה 12:00 למסירה ביום העסקים הבא 

הזמנות בשעה מאוחרת יותר יימסרו לאחר 2 ימי עסקים.

משלוחים ליישובים קטנים או מבודדים לא תמיד ניתן למסור ויש לבדוק איתנו טלפונית 077-2060566 או בווטסאפ 058-5333675 אפשרות משלוח . 

שאלות ותשובות

משלוחים

חשוב לשמור את השוקולד במקום קריר ויבש, בטמפרטורה שבין 15-20 מעלות צלזיוס, ולאכול אותו בטמפרטורת חדר. אחסון בטמפרטורה גבוהה יותר תפגום בשוקולד, ואכילת שוקולד קר מדי תפחית דרמטית את הטעם והמרקם שלו.

איפה בעצם הבעיה? מצד אחד - יש לשמור שוקולד במקום קריר ויבש בין 15-20 מעלות ואוייביו המושבעים הם החום והלחות, נתונים התחלתיים שלא מתקיימים בארצנו הלוהטת החל מחודש מרץ ועד חודש דצמבר... מצד שני - טמפרטורת מקרר ביתי, של 4 מעלות, היא קרה מדי לשוקולד, ושוקולד שייאכל בטמפרטורה זו יהיה נוקשה מדי, מרקם המילוי לא יהיה טעים ואף הטעם ייפגם. בנוסף, אם נשמור שוקולד במקרר ונוציא אותו לטמפרטורת חדר במטרה להתחמם  הוא יתחיל תוך שניות  ל"הזיע" כתוצאה מעיבוי, והנה שוב אותה בעיית לחות.

 

הפתרון למי שיש מקרר יינות או מיזוג 24 שעות ביממה: במקרר יינות או בחדר ממוזג 24 שעות ביממה. 

הפתרון החלופי: מומלץ לעטוף את השוקולד בניילון נצמד בשתיים-שלוש שכבות ולהכניס למקרר. כשעה - שעתיים לפני שרוצים לאכול את השוקולד מוציאים אותו, מבלי להסיר את הניילון הנצמד. בדיוק כמו בקבוק מים שיצא מהמקרר, הקופסה "תזיע" אבל טיפות המים שנוצרו בתהליך העיבוי ייאספו על גבי הניילון, ולא על השוקולד. כעבור כשעתיים (תלוי בגודל השוקולד) השוקולד יהיה בטמפרטורת החדר (גם כאן הכוונה חדר ממוזג), מבלי שהמרקם והטעם שלו נפגמו.  

שוקולד שלא יישמר בתנאי טמפרטורה ולחות הולמים (מקום קריר ויבש בין 15-22 מעלות), או יעבור שינוי לחות או טמפרטורה מהירים יעלה סימנים לבנבנים, והמרקם והטעם שלו ייפגמו דרמטית. אנחנו ממליצים לא לאכול אותו כי חוויית השוקולד שלכם תיפגם משמעותית. אבל שוקולד כזה הוא לא מקולקל ובדרך כלל עדיין יהיה מצוין כשהוא מומס או משולב במתכוני עוגות וקינוחים.

הזמנות מיוחדות | אירועים | שוקולד בטעמים לפי הזמנה

השוקולד שלנו מושלם לאירועים פרטיים ולאירועי חברה, כנסים והשקות חגיגיות. שירות המשלוחים המהיר שלנו מאפשר פינוק עד הבית לעובדים, לקוחות, ספקים ומשקיעים. ניתן להזמין שוקולד בטעמים, צורות, צבעים ואריזות ייחודיות לאירוע. צרו איתנו קשר באימייל sales@joliakchocolate.com או טלפון 077-2060455 בכל שאלה בנושא אירועים והזמנות מיוחדות.

כשרות 

השוקולד מיוצר בשוקולטרי שלנו ברמת השרון והוא כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי בהשגחת רבנות רמת השרון. לחצו כאן למעבר לאתר רבנות רמת השרון.

מועדון השוקולד שלנו - האותיות הקטנות

1. צבירת נקודות מקנה צבירה בסך 5% מערך הקניה, לא כולל דמי משלוח או קניה של פריטים במבצע או בהנחה. נוסף על חבר/ת המועדון גם בן/בת זוג וילדים של חבר/ת מועדון יכולים לבקש לצבור נקודות לחשבונו. 

2. מימוש הנקודות אפשרי החל מהחודש העוקב לחודש הקניה ותוך שנה ממועד ביצוע הקניה. אין אפשרות לממש נקודות לתשלום על דמי משלוח או בתשלום על מוצרים בהנחה או במבצע. אין כפל מבצעים. נקודות שלא מומשו תוך שנה מהקניה מתבטלות ללא אפשרות מימוש.

3. קבלת מתנת יום הולדת תתאפשר בביקור בחנות בחודש הימים שלאחר יום ההולדת בלבד. בביצוע הזמנה באתר ניתן לבקש צירופה למשלוח קיים במשבצת ההערות. לא יתאפשר מימוש באופן אחר. 

4. ניתן לצבור נקודות בעת קניה באתר רק אם צוינה בקשה לזקיפת נקודות במשבצת המתאימה באתר בעת ההזמנה או מיד בסמוך לאחריה באימייל. 

5. מימוש נקודות ומתנות יום הולדת יתאפשר לחבר/ת המועדון עצמו בלבד כנגד הצגת תעודה מזהה בלבד. ניתן להציג תעודה מזהה בשיחת וידאו למספר הווטסאפ של החנות. פרלין החודש הניתן במתנה ניתן בביקור בחנות בלבד. 

שאלות ותשובות
משלוחים
אחסון בימי הקיץ
הזמנות מיוחדות