IMG_1992.jpg

שאלות ותשובות

משלוחים

משלוחים לרמת השרון (25 ש"ח), להרצליה ולשכונות צפון תל אביב (שכונות עבר הירקון וצפונה) (35 ש"ח)

 

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 14:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00 בלבד) יימסרו באותו יום בין השעות 12:00-18:00 

משלוחים שבוצעו לאחר השעות האמורות יימסרו למחרת.

אנו עושים ככל יכולתנו למסור משלוחים עד השעה 18:00 (ובימי שישי עד כניסת השבת) אולם יש להביא בחשבון עיכובים שאינם בשליטתנו, בעיקר בימי חגים/ מזג אוויר גשום/סוער. 

לעיתים ניתן לתאם שעת מסירה מוקדמת יותר, וזאת טלפונית מול החנות.

משלוחי שוקולד מחוץ לאזור המרכז  (75 ש"ח)

 

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ד' עד השעה 12:00 יימסרו תוך 2 ימי עסקים. מסירת משלוחים שהוזמנו לאחר המועד האמור תוך 3 ימי עסקים. 

אנו ערוכים למסירת משלוחים אלה תוך יום עסקים אחד, אולם  לעיתים (רחוקות) המסירה מתעכבת ביום, מסיבות שאינן בשליטתנו, אנא הביאו זאת בחשבון בביצוע ההזמנה. 

משלוחים ליישובים קטנים / מרוחקים / מבודדים / קיבוצים / מעבר לקו הירוק לא תמיד ניתן למסור באמצעות חברת המשלוחים שאיתה אנו עובדים ויש לבדוק איתנו טלפונית 077-2060566 או בווטסאפ 058-5333675 אפשרות משלוח. 

משלוחים באזור המרכז (ת"א, ר"ג, גבעתיים, פ"ת, ק.אונו, סביון, רעננה, כ"ס, געש) - 49 ש"ח

 

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ו' עד השעה 11:00 יימסרו באותו יום עד השעה 18:00. משלוחים שבוצעו לאחר מכן יימסרו למחרת.

אנו עושים ככל יכולתנו למסור משלוחים עד השעה 18:00 (ובימי שישי עד כניסת השבת) אולם יש להביא בחשבון עיכובים שאינם בשליטתנו, בעיקר בימי חגים/ מזג אוויר גשום/סוער. 

לעיתים ניתן לתאם שעת מסירה מוקדמת יותר, וזאת טלפונית מול החנות.

אחסון וקרור

חשוב לשמור את השוקולד במקום קריר ויבש, בטמפרטורה שבין 15-20 מעלות צלזיוס, ולאכול אותו בטמפרטורת חדר. אחסון בטמפרטורה גבוהה יותר תפגום בשוקולד, ואכילת שוקולד קר מדי תפחית דרמטית את הטעם והמרקם שלו.

איפה בעצם הבעיה? מצד אחד - יש לשמור שוקולד במקום קריר ויבש בין 15-20 מעלות ואוייביו המושבעים הם החום והלחות, נתונים התחלתיים שלא מתקיימים בארצנו הלוהטת החל מחודש מרץ ועד חודש דצמבר... מצד שני - טמפרטורת מקרר ביתי, של 4 מעלות, היא קרה מדי לשוקולד, ושוקולד שייאכל בטמפרטורה זו יהיה נוקשה מדי, מרקם המילוי לא יהיה טעים ואף הטעם ייפגם. בנוסף, אם נשמור שוקולד במקרר ונוציא אותו לטמפרטורת חדר במטרה להתחמם  הוא יתחיל תוך שניות  ל"הזיע" כתוצאה מעיבוי, והנה שוב אותה בעיית לחות.

 

הפתרון למי שיש מקרר יינות או מיזוג 24 שעות ביממה: במקרר יינות או בחדר ממוזג 24 שעות ביממה. 

הפתרון החלופי: מומלץ לעטוף את השוקולד בניילון נצמד בשתיים-שלוש שכבות ולהכניס למקרר. כשעה - שעתיים לפני שרוצים לאכול את השוקולד מוציאים אותו, מבלי להסיר את הניילון הנצמד. בדיוק כמו בקבוק מים שיצא מהמקרר, הקופסה "תזיע" אבל טיפות המים שנוצרו בתהליך העיבוי ייאספו על גבי הניילון, ולא על השוקולד. כעבור כשעתיים (תלוי בגודל השוקולד) השוקולד יהיה בטמפרטורת החדר (גם כאן הכוונה חדר ממוזג), מבלי שהמרקם והטעם שלו נפגמו.  

משלוחי שוקולד לנתניה, חולון, בת-ים, ראשון לציון, ראש העין (65 ש"ח)

 

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 11:00 יימסרו באותו יום או ביום העסקים הבא. משלוחים שבוצעו לאחר מכן יימסרו למחרת או תוך 2 ימי עסקים.

 

לערים אלו אין משלוח מדי יום ומומלץ לבדוק היתכנות למועד הרצוי טלפונית מול החנות.

ככלל, אנו עושים ככל יכולתנו למסור משלוחים עד השעה 18:00 (ובימי שישי עד כניסת השבת) אולם יש להביא בחשבון עיכובים שאינם בשליטתנו, בעיקר בימי סגר/חגים/מזג אוויר גשום/סוער. 

 

שוקולד שלא יישמר בתנאי טמפרטורה ולחות הולמים (מקום קריר ויבש בין 15-22 מעלות), או יעבור שינוי לחות או טמפרטורה מהירים יעלה סימנים לבנבנים, והמרקם והטעם שלו ייפגמו דרמטית. אנחנו ממליצים לא לאכול אותו כי חוויית השוקולד שלכם תיפגם משמעותית. אבל שוקולד כזה הוא לא מקולקל ובדרך כלל עדיין יהיה מצוין כשהוא מומס או משולב במתכוני עוגות וקינוחים.

הזמנות מיוחדות | אירועים | שוקולד בטעמים לפי הזמנה

השוקולד שלנו מושלם לאירועים פרטיים ולאירועי חברה, כנסים והשקות חגיגיות. שירות המשלוחים המהיר שלנו מאפשר פינוק עד הבית לעובדים, לקוחות, ספקים ומשקיעים. ניתן להזמין שוקולד בטעמים, צורות, צבעים ואריזות ייחודיות לאירוע. צרו איתנו קשר באימייל sales@joliakchocolate.com או טלפון 077-2060455 בכל שאלה בנושא אירועים והזמנות מיוחדות.

כשרות 

השוקולד מיוצר בשוקולטרי שלנו ברמת השרון והוא כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי בהשגחת רבנות רמת השרון. לחצו כאן למעבר לאתר רבנות רמת השרון. **** לא כשר לפסח*****