שוקולד בעבודת יד

שוקולד בעבודת יד הינה מלאכת אומנות לכל דבר, ודורשת ידע, מיומנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, שוקולד בעבודת יד מבטיחה איכות שוקולד גבוהה וטעמים עשירים במיוחד. רבים אשר מתעניינים במארזי שוקולד כמתנה, מקפידים כי יהיה זה שוקולד בעבודת יד, ובכך מבטיחים את המתנה הטעימה והאיכותית ביותר. כיום ישנו היצע רב ומגוון של מארזי שוקולד בעבודת יד, וניתן לבחור בין סגנונות עיצוב, טעמים, וצבעים שונים. ג'וליקה שוקולד מתמחים בייצור שוקולד עבודת יד, שוקולד פרימיום ומציעים מגוון רחב של מתנות שוקולד לעסקים. החנות נמצאת בלב רמת השרון, ועושה שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר אשר מגיעים את כל הדרך ארצה מבלגיה ומצרפת. כמו כן, ישנם טעמים שונים ומגוונים, החל מטעמים מוכרים וקלאסיים, לצד טעמים נועזים יותר, כל זאת בהשראה של עונות השנה ומצב הרוח, כאשר המטרה העיקרית תמיד נשמרת והיא להעניק חווית שוקולד יוצאת דופן, איכותית וממכרת. 

 

שוקולד עבודת יד

 

מארזי שוקולד עבודת יד הם מארזים יוקרתיים, איכותיים, אשר מבטיחים הנאה מקסימלית לכל אחד, בין אם מדובר באישה, גבר, או ילדים. כאשר בוחרים בשוקולד איכותי מבטיחים את הטעמים העשירים והאיכותיים ביותר, ובעיקר רגע של קסם בעת הביס הראשון. כיום ניתן לבצע משלוחי מארזי שוקולד בקלות ובנוחות לאזורים שונים ברחבי הארץ בקונספט של מהיום להיום.

 

שוקולד פרימיום

 

שוקולד פרימיום הינו שוקולד איכותי וממכר אשר קולע לטעם של כל אחד. כיום ניתן להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות, טעמים ועיצובים, וכמובן גדלים שונים של מארזים. ג'וליקה שוקולד מתמחים ביצירת שוקולד איכותי, ממכר וטעים במיוחד אשר נעשה בעבודת יד רגישה ומיומנת, תוך שימוש בחומרי גלם טובים ואיכותיים אשר מגיעים מצרפת ובלגיה. קשת הטעמים הינה רחבה ועשירה, בה ניתן למצוא טעמים מוכרים וטעמים נועזים ומיוחדים, כאשר הטעמים משתנים ומשתדרגים בהתאם להשראה, עונות השנה ומצב הרוח. ניתן להזמין מגוון מארזים בעיצובים ובגדלים שונים, אשר יבטיחו חוויה ייחודית של שוקולד מרגש ואיכותי אשר יעניק רגע בלתי נשכח. 

 

מתנות שוקולד לעסקים

 

מתנות שוקולד לעסקים נועד עבור בעלי העסק אשר מעוניינים לרכוש מארזי שוקולד ייחודים לחג עבור העובדים. מדובר על שירות אשר הפך נפוץ ומבוקש במיוחד בקרב עסקים רבים בישראל בשנים האחרונות, ובצדק. 

שאלות ותשובות
משלוחים
אחסון בימי הקיץ
הזמנות מיוחדות